Благодійна діяльність в часи війни: внесок фонду Сергія Цюпка

Благодійний фонд Сергія Цюпка, заснований у липні 2022 року, став важливою опорою для українців, які постраждали від збройної агресії. Від самого початку війни, фонд розпочав свою діяльність, підтримуючи тих, хто повернувся чи переїхав до міст та сіл Київщини. Головна мета фонду - це не лише матеріальна допомога, але й моральна підтримка, яка важлива у відновленні звичного укладу життя громадян, зруйнованого війною.

Засновник фонду Сергій Вікторович Цюпко висловлює глибоке переконання, що кожен може стати воїном на гуманітарному фронті, допомагаючи тим, хто переживає труднощі. Він підкреслює важливість кожного рішення, яке наближає до Перемоги. Саме ці переконання і бажання допомогти стали основою для створення фонду та його гуманітарної діяльності.

Днями відбулась поїздка до селища Мощун Бучанського району Київської області. Під час цієї поїздки волонтери фонду роздали понад сто продуктових наборів сім’ям, що постраждали від військової агресії, родинам, що мають повністю чи частково зруйноване житло, родинам, члени яких мають інвалідність чи загиблих внаслідок війни, а також багатодітним сім’ям.

Фонд активно співпрацює із представниками місцевого самоврядування, вивчаючи проблеми та потреби мешканців зруйнованих населених пунктів. Ця співпраця дозволяє більш ефективно надавати необхідну допомогу та відновлювати нормальне життя постраждалим.

Віра у Перемогу та праця на благо України - основні принципи, які керують діяльністю фонду. Завдяки цьому, важлива робота фонду є не лише про надання допомоги, але й про відновлення надії та гідності людей, які переживають важкі часи.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті