"Путін бреше". Зеленський відреагував на заяву Путіна про удар по Дніпру

Президент України Володимир Зеленський відреагував у вечірньому відеозверненні на заяву російського диктатора Путіна про удар по заводу «Південмаш» у Дніпрі вранці 21 листопада балістичною ракетою середньої дальності.  

«Ця сьогоднішня балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. І Путін бреше, коли каже, що нібито застосування Україною далекобійної зброї стало якимось новим нашим кроком. Ми вже не вперше застосовуємо цю зброю. І маємо на це повне право згідно з нормами міжнародного права; наше право на самооборону таке ж саме, як і будь-якої іншої нації. І коли російські ракети б'ють по наших містах, коли кожної ночі Україну атакують іранські «шахеди», коли в нас на кордоні розгорнуть контингент із Північної Кореї, Путін не лише робить війну довшою - він просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру», - заявив президент.

За його словами, потрібно, щоб Путін відчував, чого варті його хворі амбіції.

«Треба реагувати. Треба тиснути. Треба примушувати Росію до справжнього миру», - додав Зеленський. 

Нагадаємо, у МЗС заявили, що після заяв Путіна Україна має повне право вражати легітимні військові цілі на території РФ. 

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті