Росіяни значно збільшили атакувальний тиск у Луганській області, але отримують відсіч - ОВА
Окупанти значно збільшили кількість атак на Луганщині за останню добу. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 22 листопада.
"Після нетривалої паузи росіяни значно збільшили атакуючий тиск на нашій ділянці фронту на Луганщині", - сказано в повідомленні.
Зазначається, що вчора окупанти штурмували позиції ЗСУ поблизу Твердохлібового, Новоєгорівки, Греківки та на території Серебрянського лісництва.
"Наші бійці тримають там оборону і завдають окупантам втрат", - йдеться також у повідомленні.
Раніше повідомлялось, що росіяни безуспішно атакували поблизу Греківки та Твердохлібового на Луганщині.
Раніше також було опубліковано свіже відео з Серебрянського лісництва на Луганщині, де точаться постійні бої.
Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка
ПідтриматиСтатті

«Ці переговори нікому не потрібні. Домовлятися нам нема про що». Російські ЗМІ про Україну

“За оптимістичним тлумаченням, Америка посилить тиск на Путіна”. Західні медіа про “українські” заяви і дії президента Трампа
