Зеленська запросила Корею долучитися до цифровізації української культурної спадщини

Перша леді України Олена Зеленська запросила пані Кім Кон Хі на третій Саміт перших леді та джентльменів, який відбудеться у вересні. Про це Зеленська повідомила у Фейсбук 15 липня.  

"Запросила колегу пані Кім Кон Хі на третій Саміт перших леді та джентльменів, який відбудеться вже у вересні. Говоритимемо про відчуття і почуття - ментальне здоров'я не лише українців, а й жителів різних країн світу. Як перетворити вразливість на стійкість перед лицем війн, криз, поруч із небезпечним сусідом? Республіці Корея, як і Україні, тут є чим поділитися", - написала Зеленська.

Як зазначила Олена Зеленська, візит президента Республіки Корея відбувся багато в чому завдяки її особистому запрошенню

"Лише два місяці тому, під час візиту до Південної Кореї, особисто запросила в Україну президента Республіки Юн Сок Йоля та його дружину Кім Кон Хі. І ось сьогодні, після спільної участі в саміті НАТО, - зустрічаємо їх у Києві".

За її словами, насамперед корейські гості відвідали Бучу, Ірпінь та поховання жертв російської окупації. "Під час особистої зустрічі з пані Кім Кон Хі окремо подякувала їй за це: для українців такі візити завжди є свідченням солідарності", - наголосила перша леді України.

"Також вдячні президенту Республіки Корея Юн Сок Йолю за тверду підтримку народу України та готовність сприяти відновленню України. Він укотре підтвердив це і на саміті НАТО, і в Польщі, яку відвідав на шляху до України", - написала вона.

Як повідомила Зеленська, також темою для обговорення з південнокорейським колегою став "порятунок української культурної спадщини. Один зі способів зберегти її - цифровізація, якою зараз займається Міністерство культури та інформаційної політики України. Республіка Корея особливо потужна в цифровій сфері. Сподіваюся, зможемо співпрацювати ще й у цьому напрямку".

Нагадаємо, президент Південної Кореї Юн Сук Йоль із дружиною прибули з неоголошеним візитом в Україну 15 липня. 

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті