За майже 2 роки "суди" в Криму винесли 560 ухвал про притягнення до відповідальності за "дискредитацію армії"

Російські суди в окупованому Криму винесли 560 постанов про притягнення до адміністративної відповідальності за "дискредитацію російської армії" за рік і 10 місяців. Про це повідомив аналітик "Крим SOS" Євген Ярошенко, пише Телеграм-канал "Кримський вітер" 5 січня.

"За рік і 10 місяців російські суди в Криму винесли 560 постанов про притягнення до адміністративної відповідальності за "дискредитацію російської армії" (стаття 20.3.3 КпАП РФ)", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що з понад півтисячі постанов 54 було винесено у грудні 2023 року: на 16 більше, ніж у листопаді, коли "суди" ухвалили 38 таких постанов. За весь час найбільше постанов винесли "Київський районний суд м. Сімферополя" (91), "Євпаторійський міський суд" (52), "Феодосійський міський суд" (43), "Ялтинський міський суд" (43) і "Вірменський міський суд" (35).

За словами аналітика, це може пояснюватися, зокрема, засудженням частиною жителів Криму масованих ракетних ударів по українських містах і суспільним піднесенням після вдалої серії влучань по російських військових об'єктах на окупованому півострові.

Підкреслюється, що за період з 4 березня 2022 року по 31 грудня 2023 року "суди" у Криму винесли 6 вироків у кримінальних справах про нібито повторну дискредитацію російської армії (стаття 280.3 КК РФ). Три з них передбачали реальне позбавлення волі на терміни до 1,5 року.

Раніше повідомлялося, що в росії 86-річний священик засудив вторгнення Росії в Україну. На нього завели кримінальну справу.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті