За майже 2 роки "суди" в Криму винесли 560 ухвал про притягнення до відповідальності за "дискредитацію армії"

Російські суди в окупованому Криму винесли 560 постанов про притягнення до адміністративної відповідальності за "дискредитацію російської армії" за рік і 10 місяців. Про це повідомив аналітик "Крим SOS" Євген Ярошенко, пише Телеграм-канал "Кримський вітер" 5 січня.

"За рік і 10 місяців російські суди в Криму винесли 560 постанов про притягнення до адміністративної відповідальності за "дискредитацію російської армії" (стаття 20.3.3 КпАП РФ)", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що з понад півтисячі постанов 54 було винесено у грудні 2023 року: на 16 більше, ніж у листопаді, коли "суди" ухвалили 38 таких постанов. За весь час найбільше постанов винесли "Київський районний суд м. Сімферополя" (91), "Євпаторійський міський суд" (52), "Феодосійський міський суд" (43), "Ялтинський міський суд" (43) і "Вірменський міський суд" (35).

За словами аналітика, це може пояснюватися, зокрема, засудженням частиною жителів Криму масованих ракетних ударів по українських містах і суспільним піднесенням після вдалої серії влучань по російських військових об'єктах на окупованому півострові.

Підкреслюється, що за період з 4 березня 2022 року по 31 грудня 2023 року "суди" у Криму винесли 6 вироків у кримінальних справах про нібито повторну дискредитацію російської армії (стаття 280.3 КК РФ). Три з них передбачали реальне позбавлення волі на терміни до 1,5 року.

Раніше повідомлялося, що в росії 86-річний священик засудив вторгнення Росії в Україну. На нього завели кримінальну справу.

Статті

Країна
07.11.2024
10:54

Хочеться, щоб тепло було не тільки на душі. Як Дніпропетровщина розпочала опалювальний сезон

Критично важливі об’єкти продовжують забезпечувати генераторами – закривати цю потребу допомагають міжнародні партнери. На підприємствах тепло- та водопостачання створили запас палива.
Світ
06.11.2024
09:17

«Схема мирного врегулювання буде такою …». Російські ЗМІ про Україну

Завдання Россі, яка вже частково стала на військові рейки, - для початку звільнити лівобережну Україну, після втрати якої Київ не зможе чинити опір довго. Щодо самого Києва, то його явно не можна штурмувати в лоб: тільки блокада
Країна
05.11.2024
19:21

Процедура оформлення інвалідності потребує реформи. Уряд пропонує зміну вивіски

Ті, хто не має пожиттєвого статусу людини з інвалідністю і мають продовжувати свій статус регулярно, як правило – щороку, не знають, що робитимуть з січня 2025, коли уряд пообіцяв ввести в дію незрозумілі і непояснені зміни.
Всі статті