Янукович планував стати довічним президентом і готував розвал України - Царьов

Екс-регіонал Олег Царьов, який втік до РФ, відкрито заявив, що режим Януковича розробляв план розпаду України із відділенням західних областей. Про це Царьов розповів в інтерв'ю російським ЗМІ.

"Розкажу вам те, що нікому раніше не розповідав. Я тримав у руках документ, розроблений аналітиками Партії регіонів, де розглядався сценарій довічного президентства Януковича. Було очевидно, що вибудовуючи дружні відносини з Російською Федерацією, домагаючись зростання економіки, підвищення рівня життя, все це зробити реально. Два президентські терміни, зміна Конституції, ще два терміни... І єдина загроза втіленню цих планів у життя бачилася одна: західна Україна завжди розхитуватиме ситуацію на території всієї країни і зробить усе, щоб не дати такий сценарій реалізувати", - заявив він.

За його словами, тоді "регіонали" розробили план, за яким голова партії "Свобода" Олег Тягнибок, "який отримував гроші в тому числі і з каси Партії регіонів", має "виступати за сепаратизм, за відділення низки західних областей в автономну область, яка не підтримує центральної влади".

"Ну, а центральній владі довелося б, "скріпивши серце", погодитися. Отже, події могли розвиватися і так", - підсумував Царьов.

Як повідомлялося раніше, Київський апеляційний суд залишив у силі вирок суду колишньому народному депутату України та кандидату у президенти Олегу Царьову.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
12.03.2025
11:46

«Прийнятний варіант для нас один - повна капітуляція Києва». Російські ЗМІ про Україну

"Київ у такий спосіб також намагається продемонструвати, що має можливості завдавати ударів по російській столиці. Думаю, це велика помилка Зеленського".
Країна
11.03.2025
10:42

Павло Лакійчук: У наших  оборонців є реальні шанси перехопити ініціативу на Донеччині

Суть боротьби на Курщині полягає в тому, щоб нанести максимальний урон противнику. З військової точки зору утримувати там якісь населені пункти немає сенсу, головне — завдати максимальних втрат. З цієї точки зору операція залишається успішною
Донбас
09.03.2025
18:22

Союз непорушний російських журналістів... Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу вкотре довели, що  вони не є самостійними гравцями на інформаційному полі. Так, на «офіційних» сайтах «ДНР» і «ЛНР» з'явилося інтерв'ю голови Спілки журналістів Росії...
Всі статті