У загонах Кадирова воюють терористи Басаєва, які причетні до захоплення школи в Будьонівську
Терористи, які воювали проти Росії у чеченських війнах наприкінці XX - початку XXI століття, зараз беруть участь у війні проти України на боці Кадирова. Про це повідомляє "Верстка" на основі аналізу даних, ГУР Міноборони України.
Список із 2425 добровольців вдалося підтвердити за соціальними мережами та картотеками російських судів.
Серед бойовиків із Чечні опинилися 14 осіб, які у різні роки перебували у переліку терористів Росфінмоніторингу. П'ятеро з них залишалися в цьому списку на момент їхнього відправлення на війну, але одного видалили через кілька місяців після початку "спецоперації".
Серед "захисників російського світу", наприклад, виявився соратник Шаміля Басаєва, який брав участь у нападі на Будьонівськ у 1995 році. Ще один кадировець у складі загону польового командира Руслана Гелаєва брав участь у нападі на Інгушетію у 2002 році.
Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка
ПідтриматиСтатті

Виживання в період втрати соціальних зв’язків

«Доведеться знищити військовий потенціал противника не тільки на території України». Російські ЗМІ про Україну
