Уряд затвердив план заходів з відновлення освіти на деокупованих територіях до 2027 року

План заходів з відновлення освіти на деокупованих територіях до 2027 року затвердив Кабмін України 20 вересня. Про це повідомило Мінреінтеграції в Телеграм 20 вересня.

"Сьогодні Уряд ухвалив розпорядження "Про затвердження плану заходів з відновлення освіти на деокупованих територіях на 2024-2027 роки". Цей план містить ключові заходи з відновлення української системи освіти на деокупованих територіях, створення безпечного освітнього середовища, забезпечення українського освітнього процесу", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що основні завдання, передбачені планом, включають зокрема формування на ДОТ мережі закладів та установ освіти, кадрового резерву й системи управління освітою. Також забезпечення методичними та навчальними матеріалами, надолуження освітніх втрат внаслідок навчання здобувачів освіти під час тимчасової окупації цих територій тощо.

Як пише Мінреінтеграції, реалізація плану сприятиме  створенню сприятливих умов для організації та здійснення повноцінного освітнього процесу на деокупованих територіях, а також підвищенню фахової компетентності педагогічних працівників щодо роботи зі здобувачами освіти.

"Проєкт акту був розроблений Міносвіти. Обговорення його положень відбувалося на засіданнях Координаційного штабу з питань деокупованих територій", - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що понад 600 першокласників почали дистанційне навчання в релокованих школах Луганщини. Лише один заклад освіти області продовжує працювати вживу.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті