Понад 600 першокласників почали дистанційне навчання в релокованих школах Луганщини. Лише один заклад освіти області продовжує працювати вживу

У школах Луганської області, релокованих через окупацію й бойові дії до різних регіонів України, розпочали дистанційне навчання 613 першокласників. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 11 вересня.

"Освітній процес розпочався у 82 школах - дистанційно. Відкрито 59 перших класів (613 учнів)", - сказано в повідомленні.

Уточнюється, що загалом 20615 школярів, 11416 студентів вишів та 1388 здобувачів фахової передвищої освіти розпочали навчання в закладах освіти Луганщини у 2024-2025 навчальному році. Для створення умов здобуття освіти дітьми з особливими освітніми потребами функціонують два спеціальні класи (16 учнів) та 165 інклюзивних класів (280 учнів). Продовжують роботу 7 інклюзивно-ресурсних центрів та 6 центрів професійного розвитку педагогічних працівників.

У 9 закладах професійної (професійно-технічної) освіти вже навчаються 1038 осіб, що становить 95% регіонального замовлення. Вступна кампанія триває до 1 жовтня. 

Крім того, 4 релоковані виші Луганської області розпочали освітній процес за місцем тимчасового переміщення.

Лисогор зазначив, що Луганський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, який до повномасштабного російського вторгнення працював у Кремінній, - єдиний заклад освіти Луганської області, який працює в очному форматі. Його релоковано в Київську області. Наразі тут здобувають освіту 102 кадети.

Раніше повідомлялось, що лише один ліцей з понад 80-ти релокованих закладів середньої освіти Луганської області працює в офлайн-режимі.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті