У США завод із виробництва снарядів, які використовує Україна, наростив виробництво на 50%

У США завод із виробництва боєприпасів у штаті Пенсільванія, що випускає артилерійські снаряди, які використовує Україна в боротьбі з російською агресією, наростив виробництво на 50% для задоволення зростаючого попиту. Про це повідомляє «Голос Америки» з посиланням на Associated Press.

Зазначається, що про збільшення виробництва розповіли цього тижня урядовці, продемонструвавши триваючу модернізацію заводу вартістю 400 мільйонів доларів.

Армійський завод боєприпасів у Скрентоні розрізає на частини 907-кілограмові прути круглого металопрокату і виготовляє з них корпуси 155-міліметрових артилерійських снарядів, які потім відправляють в Айову. Там їх начиняють вибухівкою і встановлюють детонатори. Звідти багато з них вирушають в Україну.

Скрентонівський завод, а також два інших підприємства з виробництва боєприпасів у сусідньому Вілкс-Баррі, нещодавно наростили виробництво з 24 тисяч до 36 тисяч снарядів на місяць. Наразі будуються три нові виробничі лінії, які дадуть змогу заводу в Скрентоні випускати ще більше критично важливих боєприпасів, повідомив керівник заводу.

«Зараз ми сфокусувалися на виробництві 155-міліметрових снарядів, - заявив Річард Хансен, представник американського армійського командування, під час екскурсії заводом для журналістів. - Ми робимо все можливе, щоб досягти цілей, поставлених Пентагоном».

Згідно з урядовими даними, від початку російського вторгнення в Україну 2022 року США відправили Києву 3 мільйони 155-міліметрових снарядів. Раніше цього місяця Білий дім оголосив про виділення 125 мільйонів доларів на озброєння для допомоги Україні, включно з такими снарядами.

Як повідомлялося, у ЦРУ вважають, що путін почне контрнаступ, щоб спробувати повернути Курську область, але боротьба виявиться важкою.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті