У Кабміні вирішили створити малі об'єкти генерації, менш уразливі для ворожого терору

Планується створення сотні малих об'єктів генерації, які будуть менш уразливі для російського терору. Про це  заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час круглого столу щодо стану енергетики та підготовки до опалювального сезону., повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Стан енергетики - один із найбільших викликів для України після безпеки та оборони. З перших днів війни Росія атакує наші енергетичні об'єкти. З кінця березня ми втратили понад 9 ГВт встановленої потужності. Нині Україна робить усе можливе, щоб компенсувати ці втрати та підготуватися до проходження зими", - зазначив прем'єр-міністр.

За його словами, особлива увага акцентувалася на трьох ключових напрямах, за якими уряд і місцева влада зараз працюють: відновлення і ремонт усього, що підлягає відновленню; акумулювання допомоги від міжнародних партнерів; будівництво системи децентралізованої генерації. 

Шмигаль наголосив, що заплановано створення сотні малих об'єктів генерації, які будуть менш уразливі для російського терору.

Прем'єр-міністр зазначив, що особливу увагу було приділено потребам України після ворожих обстрілів.

"Окремо проговорили наші потреби. На жаль, вони значні. Після останніх ворожих атак слід у рази збільшити інтенсивність допомоги. Вдячні США за оголошення нового фінансування для енергетичної допомоги в $500 млн на додаток до $324 млн озвучених раніше. Ці кошти підуть на енергетичні потреби України", - сказав Шмигаль. 

Прем'єр-міністр також висловив подяку адміністрації президента та Конгресу США "за безпрецедентну підтримку, яка стала життєво важливою для України в ці складні часи".

Як повідомлялося. в Україні не залишилося жодної ГЕС, яку б не атакувала РФ. 

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті