У Донецькій ОВА заявили, що область упевнено проходить нинішній опалювальний період

Донецька область впевнено проходить цьогорічний опалювальний період. Про це повідомив у Телеграм очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін. 

"У громадах, де є можливість організації організувати централізоване опалення, теплоносій подається до 3692  багатоквартирних будинків всіх форм власності — це 95%. Наразі на території області працюють всі 284 котельні, які, зокрема, забезпечують теплом 333 об'єкти соціальної сфери, серед яких також заклади охорони здоров’я", - написав він. 

За словами очільника ОВА, в області функціонує 161 аварійно-ремонтна бригада. До складу бригад входять кваліфіковані фахівці, забезпечені спецтехнікою, зв'язком, обладнанням і необхідним матеріалами. Працюють цілодобові диспетчерські служби. 

"Ми також готові до ймовірних відлючень електропостачання як у зв'язку з ворожими обстрілами, так і через планові стабілізаційні відключення у разі їх застосування. Для цього котельні та об'єкти водопровідно-каналізаційного господарства забезпечені генераторами різної потужності та паливно-мастильними матеріалами", - зазначив керівник Донецької ОВА. 

Нагадаємо, раніше у Донецкій ОВА заявили, що у області достатньо газу для проведення опалювального сезону. 

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті