У Донецькій області газу достатньо для проведення опалювального сезону - ОВА

У Донецькій області зараз газу достатньо для проведення опалювального сезону. Про це повідомив директор Департаменту розвитку базових галузей промисловості Донецької ОВА Артем Литвинов на брифінгу, - повідомляє Укрінформ.

«Газу в області вистачає на опалення населення, на енергетичну складову, для генерації, для опалення об’єктів критичної інфраструктури – це лікарні, хлібопекарні та інше», - сказав Литвинов.

Він зазначив, що у регіоні зараз навіть є додатковий газ на запуск невеликих підприємств.

«Той обсяг (газу – ред.), який у нас був, він є… Ми опрацювали навіть з промисловими підприємствами. Тобто, на той випадок, якщо будуть запускатись (в області – ред.) деякі підприємства, цього газу нам вистачає. Навіть додатково вистачить газу для невеликих підприємств, які генерують електричну енергію», - пояснив посадовець.

Він нагадав, що в минулому році на Донеччині взагалі не було газопостачання, але зараз вже є відновлена газова магістраль, вона на сьогоднішній день працює успішно, газопостачання відбувається чітко і злагоджено.

Як повідомлялося, на тій території Донецької області, яка контролюється українською владою, на початок жовтня 2023 року проживало понад 522 тис. людей.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті