"Налагоджуємо контакти між бізнесами". Шмигаль прибув до Японії

Урядова делегація України на чолі з прем'єр-міністром Денисом Шмигалем прибула до Японії. Про це Шмигаль повідомив у своєму Телеграм-каналі вранці 19 лютого.

"Урядовою делегацією розпочали візит у Токіо. Мали предметну розмову з Прем'єр-міністром Фуміо Кішідою про очікування від Конференції з економічного розвитку та відбудови. Налагоджуємо контакти між бізнесами, зміцнюємо міжурядовий діалог", - повідомив прем'єр-міністр.

Він зазначив, що уряд України вивчає досвід японської модернізації та аналізує все те, що дозволило японській економіці увійти до п’ятірки найбільших у світі. Для того, щоб у світі з’явилося «українське економічне диво».

Акцентується, що під час Конференції з економічного розвитку та відбудови, що проходить у Токіо за участі прем’єр-міністра Японії Фуміо Кішіди, Денис Шмигаль розповів про основні сфери, у які Україна пропонує інвестувати японському бізнесу вже зараз:

- Енергетика. Атомна генерація, видобуток та зберігання газу, проєкти у сфері водневої енергетики, гідроенергетика.

- Аграрний сектор. Завдяки японським технологіям та інвестиціям можемо реалізувати амбітні проєкти у сфері виробництва добрив та food production».

- Інфраструктура. Ми зацікавлені в участі японських інвесторів у проєктах будівництва швидкісних доріг та залізниць, мостів, а також у відбудові зруйнованих міст.

- Автомобілебудування. Запросив лідерів японської автоіндустрії відкривати виробництва в Україні.

- Видобуток корисних копалин. У надрах України зберігається до третини доведених європейських запасів літію. Цей ресурс дозволяє створити замкнутий цикл виробництва електромобілів для їх подальшого експорту до ЄС.

- ІТ, цифрові технології, кібербезпека. Україна пропонує для ІТ-компаній одні з найвигідніших умов у світі з точки зору податків та регуляцій. 

"Запрошуємо японський бізнес стати частиною українського економічного дива. Всі, хто інвестує в нашу економіку сьогодні, в наступні роки отримає неймовірні вигоди та можливості", - впевнений Шмигаль.

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті