На війні з Україною виживає не більше 15% ув'язнених із ПВК "Вагнера" – Gulagu.net

На війні з Україною виживає не більше 15% ув'язнених, яких ПВК "Вагнера" завербували у російських в'язницях та колоніях. Про це розповів один із ув'язнених у своєму листі до проекту Gulagu.net

"Нас набирають у штурмові взводи. Нас тренуватимуть 3 тижні у таборі ПВК у режимі 4 години сну, 20 годин тренувань. Потім 2 тижні на другій лінії фронту. А потім на передок. На передку засуджені формуються у взводи по 10-15 осіб. Інструктори та досвідчені бійці ПВК йдуть поруч, як загороджувальний загін", - написав він.

"Взводи засуджених відкривають бойові точки, досвідчені бійці працюють по противнику. Вони уникають втрат серед досвідчених найманців", - описав він основну функцію "штрафбату".

"Хлопці не дурите, це могилізація для зеків, з нас роблять не добровольців, а добрива... За три тижні нереально навчити зека тактиці і бойовим навичкам. Ви просто м'ясо гарматне. Виживає не більше 10-15% з них майже всі "300", - звертається автор листа до інших ув'язнених.

Як повідомлялося раніше, власник ПВК "Вагнера" Євген Пригожин фактично визнав, що активно вербує ув'язнених російських колоній для війни проти України. Перевага надається засудженим за вбивства грабежі та розбій.

Статті

Луганськ
16.11.2024
19:22

Як онкохворі з Луганщини лікуються, а обласний онкодиспансер лікує – на третьому році повномасштабної війни

«Але питання в тому, що це дискримінація громадян України, які є переселенцями з 2014 року. Тобто, один із проявів такої дискримінації», - зауважує Марина.
Луганськ
15.11.2024
14:41

Каналізаційні стоки посеред вулиці, але з новим “муралом”: про життя в окупованому Старобільську

...Через недбалість окупаційної влади з початку ремонту цього колектора люди на декількох вулицях живуть без води. А віднедавна ще й у постійному смороді.
Світ
14.11.2024
20:08

“Україна могла би швидко створити арсенал атомної зброї...”. Огляд західних медіа

Україна могла би швидко створити арсенал атомної зброї за технологією бомби, яку США скинули у 1945 році на Нагасакі, з плутонію з використаних паливних елементів з українських АЕС.
Всі статті