На окупованій з 2014 року території Луганщини відсутня вода. Це списали на зникнення електроенергії

На території Луганської області, окупованій з 2014 року, окупаційна влада пояснила відсутність води відсутністю електроенергії. Про це повідомили окупаційні ЗМІ 20 і 21 червня.

"Унаслідок неодноразових перепадів напруги та відключення електроенергії на об'єктах "Луганськводи" 20 червня можливі збої в графіках подачі води в Луганську, Слов'яносербському та Лутугинському районах, - ідеться в повідомленні. - Також повністю порушено режим роботи водозаборів, магістральних насосних станцій і водогонів алчевського управління, внаслідок чого припинено подачу води на: Алчевськ; Брянку; Перевальськ; Артемівськ; Зоринськ; Кіровськ; Стаханов; Перевальськ; села Перевальського району".

Повідомляється, що "входження об'єктів водопостачання в колишній режим" роботи очікується 22 червня.

Крім того, окупаційна влада повідомила, що "20 червня о 17:00 у Луганську у зв'язку з ремонтними роботами на водогоні діаметром 300 мм орієнтовно до 16:00 21 червня припинено подачу води на вулиці 50 років Утворення СРСР, імені Газети "Луганська правда" (частково), Коротка (частково), Херсонська (частково), Стадіонна, провулок Цивільний, 14, квартал Димитрова".

Пізніше, о 14:00 21 червня повідомили, що вода буде відсутня й в усіх чотирьох районах обласного центру (Артемівському, Ленінському, Жовтневому й Кам’янобрідському), а також в усіх районах й майже в усіх містах області, окупованих з 2014 року.

Раніше повідомлялося, що майже 4 тисячі абонентів із кількох районів окупованої Луганщини залишилися без електроенергії за останні два дні.

Раніше також повідомлялося, що без води залишилися окуповані Луганськ і Сорокине. На черзі - Слов'яносербський район.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті