На кордоні Вірменії та Азербайджану сталося збройне зіткнення: Пашинян просить путіна допомогти

У ніч на 13 вересня на кордоні Вірменії та Азербайджану сталася збройна сутичка за участі військових обох країн. Про це повідомили у міністерствах оборони Вірменії та Азербайджану.

За версією Азербайджану, підрозділи збройних сил Вірменії скоїли масштабні диверсії на напрямках Дашкасан, Кельбаджар і Лачин. 

У свою чергу, у Вірменії заявили, що підрозділи Азербайджану з артилерії, мінометів і зенітної зброї відкрили вогонь по позиціях вірменських прикордонників на кількох ділянках кордону.

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян вже провів телефонну розмову із путіним, попросивши у нього допомоги.

"Прем'єр-міністр надав деталі щодо провокаційних, агресивних діях збройних сил Азербайджану щодо суверенної території Вірменії, як супроводжувалися обстрілами з артилерійського та великокалібрної вогнепальної зброї. Нікол Пашинян назвав дії азербайджанскої сторони неприпустимими і наголосив на важливості адекватної реакції міжнародної спільноти", - йдеться у заяві на офіційному сайті вірменського уряду.

Також Пашинян ухвалив рішення звернутися по допомогу до ОДКБ.

Як повідомлялося раніше, президент Азербайджану Ільхам Алієв на початку вересня заявляв, що мирну угоду із Вірменією може бути досягнуто найближчими місяцями. 

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті