Вірменія випустила у США американця, видачі якого вимагала Росія

Вірменія випустила до США громадянина цієї країни Еріка Томаса Крімера, якого російська влада оголошувала в розшук. Про це повідомляє «Голос Америки».

Зазначається, що до цього американець протягом трьох років не міг покинути територію Вірменії - при тому, що і Росії його не видавали.

Крімера затримали в Москві у квітні 2017 року, звинувативши у зберіганні наркотиків. Сам він стверджував, що наркотики йому підкинули поліцейські, одночасно з цим вимагаючи 500 тисяч рублів за припинення кримінальної справи.

Пізніше громадянина США відпустили під підписку про невиїзд, він зміг полетіти на батьківщину, але його оголосили в міждержавний розшук.

2021 року Крімера затримали вже у Вірменії, коли він приїхав туди на відпочинок. Тривалий час вірменська влада не могла вирішити, що робити з американцем далі: за словами його адвоката, затриманого не стали видавати за запитом Росії, бо не хотіли псувати стосунки зі США, але й додому не випускали.

Минулого року Крімер подавав заяву на надання йому у Вірменії політичного притулку, але отримав відмову.

Як повідомлялося, Вірменія заморозила участь у проросійській організації Договору про колективну безпеку (ОДКБ).

Днями МЗС Росії розкритикувало новий шкільний підручник з історії у Вірменії.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
06.04.2025
19:12

Чужі тут ходять: дуже тимчасовий «уряд». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня авторів публікацій у місцевих Телеграм-каналах та інших пабліках потягнуло на філософію. Зрадники розумними словами намагалися довести, що Батьківщину вони не зраджували, що вона завжди була їм чужою. Важко повірити, що ці люди до...
Світ
02.04.2025
14:44

«Медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився?». Російські ЗМІ про Україну 

"Все, «медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився? Чи гнів Трампа знову «швидко розсіється» - і ми продовжимо ці, вочевидь, безперспективні переговори?"
Країна
01.04.2025
10:09

К.Матвієнко про погрози Трампа і готовність РФ до миру: Це чистої води садизм

Ми є свідками агонії Росії. Коли росіяни йдуть на такі речі, це означає, що в них немає бачення на найближчий історичний період і тому вони просто мстяться та намагаються максимально нагадити Україні, поки вони не відійшли у небуття.
Всі статті