На Донеччині після повномасштабного вторгнення РФ люди змінили погляди - Філашкін

У Донецькій області люди після повномасштабного вторгнення РФ в Україну змінили свої погляди і зараз усвідомлюють, хто друг, а хто ворог. Про це сказав Укрінформу начальник Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

«Повномасштабне вторгнення відіграло серйозну роль у зміні поглядів наших людей – навіть ті, кому свого часу задурили голову російською пропагандою, зараз чудово усвідомлюють, хто є друг, а хто є ворог. Звісно, треба винести за дужки відвертих зрадників і колаборантів, але вони бувають у кожній війні», - сказав очільник області.

Він зазначив, що зараз жителі області розсіяні по всій Україні: знаходять нову домівку, заводять нові знайомства, будують життя наново в регіонах, де раніше ніколи не бували – і там знаходять повну підтримку від місцевих жителів. І це теж дає усвідомлення, де для кожного донеччанина зараз мешкають друзі.

«Переселенці відкривають для себе решту України, а решта України у свою чергу відкриває для себе людей зі сходу й півдня. Люди з різних регіонів зараз спілкуються між собою більше, аніж будь-коли, а спілкування і є запорукою нашої єдності», - наголосив Філашкін.

Як повідомлялося, Донецька область перебуває під постійними обстрілами російських військ, майже щодня ворог убиває і травмує цивільних жителів, руйнує житлові та адміністративні будівлі, енергетичні та інфраструктурні об’єкти. Донецька область має найбільшу протяжність лінії фронту, яка становить близько 300 км. На території Донеччини, підконтрольній українській владі, до 24 лютого 2022 року проживало 1 млн 800 тис. жителів. Загалом, починаючи з 26 лютого (за даними на 20 січня 2024 року) з території області евакуювали близько 1 млн 357 тис. осіб.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті