Мир не може бути укладений за спиною Києва: Шольц відкинув можливість переговорів із путіним про Україну

Канцлер ФРН Олаф Шольц рішуче відкинув вимоги про переговори з президентом росії путіним щодо встановлення миру в Україні. Про це він заявив 2 березня, виступаючи у німецькому бундестазі з урядовою заявою, присвяченою роковинам російського збройного вторгнення в Україну, - повідомляє "Deutsche Welle".

"Коли до горла приставлений ніж, переговори не ведуться – хіба тільки про власне поневолення, – сказав Шольц. – Мир не може бути укладений за спиною України. Ми знаємо, яка доля чекає на українців під російською окупацією.  Прагнення до миру не означає поневолення більшим сусідом. Якщо Україна перестане оборонятись, то буде не мир, а кінець України".

Глава уряду ФРН наголосив, що прагнути миру означає чітко протистояти агресії.

"Це саме те, що й роблять понад 40 мільйонів українців вже більше року. Це те, що робимо і ми, надаючи підтримку Україні рівно стільки, скільки потрібно", – зазначив Шольц.

Він також розкритикував вимоги про припинення поставок озброєнь Києву, які пролунали на низці великих мітингів у ФРН.

Раніше повідомлялося, що Шольц закликав Китай відмовитися від постачання зброї росії та вплинути на путіна.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті