Кириленко підкреслює: на деокупованих територіях проходить не "фільтрація", а "стабілізаційні заходи"

Керівник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко пояснив, що являють собою стабілізаційні заходи на деокупованих територіях. Про це він сказав на брифінгу в медіацентрі Україна – Укрінформ 13 вересня.

 

Кириленко підкреслив, що стабілізаційні заходи не мають нічого спільного з фільтрацією, яку проводять загарбники.

 


«Це робота правоохоронних органів, спецслужб. Це виявлення можливих колаборантів на територіях деокупованих, ну і відповідне відновлення органів державної влади на цих територіях. Тобто, ці процеси йдуть відразу паралельно для того, щоб відразу включитися в роботу і допомогу для місцевого населення», - сказав очільник області.

Кириленко зазначив, що це він так стисло сказав, «щоб не розкривати всі подробиці, як воно відбувається».

Але він підкреслив, що ці заходи стабілізації не можна порівнювати з фільтраційними заходами загарбників, бо це зовсім різні дії.

«Але точно вам скажу, що жоден зі стабілізаційних заходів ні в якому разі не направлений на те, щоб застосовувати якісь каральні міри, чи які носять такий жорстокий характер. Вони направлені виключно на відновлення влади і направлені на захист прав і свобод жителів тієї чи іншої громади. Я не хочу застосовувати слово «фільтрація», бо її проводять окупанти і у них це є просто приниження людини і взагалі нехтування будь-якими свободами і правами людей», - пояснив Кириленко.

Він ще раз підкреслив, що в даному випадку стабілізаційні дії направлені на приведення всього до вимог чинного українського законодавства і притягнення до передбаченої законом кримінальної відповідальності тих елементів, які діяли і продовжують діяти поза межами українського законодавства.

Як повідомлялося, у Лимані відбуваються успішні контрнаступальні дії ЗСУ.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті