Контрнаступ ЗСУ все частіше коментує людина, схожа на путіна. Це найбільший наркотик роспропаганди, і попереду "ломка" – ГУР

Контрнаступ ЗСУ все частіше коментують особисто або людина, схожа на путіна, або Шойгу. При цьому образ путіна, який особисто розповідає про події в України, – це найважчий наркотик для російської пропаганди. Про це сказав представник ГУР Міноборони України Андрій Юсов в інтерв’ю Валерію Калнишу, пише Телеграм-канал відомства 19 червня.

"Український контрнаступ" дедалі частіше коментують особисто або людина, схожа на путіна, або Шойґу, – зазначив Юсов. – Це означає, що навіть внутрішня аудиторія вже не сприймає як істину в останній інстанції безкінечних конашенкових, соловйових і скабєєвих. Тобто, потрібен уже якийсь наркотик поважче. Образ путіна, який особисто "вєщає" про події в Україні – найважчий наркотик для російської пропаганди. А що далі? Далі буде ломка і порожнеча".

Зазначається, що поведінка вищого військово-політичного керівництва РФ та усієї російської пропаганди свідчить про стурбованість і страх перед наступальними діями Сил безпеки та оборони України.

 "Більшість російських заяв зорієнтовані на внутрішню аудиторію. Зокрема, заява про "5 знищених  комплексів "Patriot". Для України та наших партнерів ― це очевидна брехня, тому що ми перебуваємо у щільній комунікації з союзниками. Але для пересічного зазомбованого не має значення, сказав би російський диктатор "п’ять" чи "п’ятдесят", – пояснив Юсов.

Раніше повідомлялось, що російська пропаганда після фейків про Залужного взялася за Буданова – намагається вкотре посіяти панічні настрої.

Статті

Світ
06.11.2024
09:17

«Схема мирного врегулювання буде такою …». Російські ЗМІ про Україну

Завдання Россі, яка вже частково стала на військові рейки, - для початку звільнити лівобережну Україну, після втрати якої Київ не зможе чинити опір довго. Щодо самого Києва, то його явно не можна штурмувати в лоб: тільки блокада
Країна
05.11.2024
19:21

Процедура оформлення інвалідності потребує реформи. Уряд пропонує зміну вивіски

Ті, хто не має пожиттєвого статусу людини з інвалідністю і мають продовжувати свій статус регулярно, як правило – щороку, не знають, що робитимуть з січня 2025, коли уряд пообіцяв ввести в дію незрозумілі і непояснені зміни.
Світ
05.11.2024
10:05

Володимир Фесенко: "Є ризик того, що Молдова може застрягнути в болоті невизначеності, на півшляху до ЄС"

Наступного року в Молдові пройдуть парламентські вибори, де і буде вирішуватись подальша політична доля країни, яка є парламентською республікою за формою правління.
Всі статті