"Йдеться про організацію безпеки проти росії": німецькі соціал-демократи визнали, що помилялися щодо політики путіна

Лідер німецьких соціал-демократів Ларс Клінгбайль заявив, що наразі мова йде про організацію безпеки проти росії, і Німеччина буде твердо стояти на боці України. Про це Клінгбайль заявив під час партійної конференції 9 грудня, пише німецьке видання n-tv.

"Наразі мова йде про організацію безпеки проти Росії, і Німеччина буде твердо стояти на боці України, яка зазнає агресії з боку РФ", - заявив Клінгбайль.

Він зазначив, що було помилкою те, що партія не дистанціювалася раніше від путінської системи.

В свою чергу голова фракції СДПН у Бундестазі Рольф Мютценіх визнав, що "поШольцвністю недооцінив" імперське мислення путіна.

Водночас Мютценіх виступив проти дискредитації політики "розрядки", яка була раніше. За його словами, "соромно" ставити її "в один ряд з загарбницькою війною" проти України. Також він повторив свій заклик використовувати дипломатичні можливості для припинення конфліктів. 

"Війна Росії проти України показує, "що ми не завжди правильно оцінювали події останніх років", – йдеться в ключовій пропозиції, представленій партійним керівництвом СДПН. Дотримуватися припущення, що посилення економічних зв'язків сприятиме демократизації Росії, було "помилкою". Це призвело до того, що Німеччина "стала однобічно залежною від Росії з точки зору енергетичної політики".

"Поки Росія переслідує свою імперіалістичну мету завоювання і придушення суверенних держав, не може бути ніякої нормалізації відносин з Росією", – підкреслюється в пропозиції.

На додаток до розширення внутрішнього ринку і зміцнення соціальної Європи, також важливо, "щоб Європейський Союз подолав неефективну і недієву фрагментацію у своїй оборонній політиці і у своїх галузях озброєнь". Що стосується східноєвропейської політики, то, згідно з документом СДПН, важливо "створити умови для якнайшвидшого прийняття України, Молдови та Грузії". Щоб зберегти здатність Європи діяти, ЄС також повинен "відійти від принципу одностайності" у сфері зовнішньої політики, вважають соціал-демократи.

Раніш повідомлялось, що Шольц пообіцяв, що підтримає Україну, якщо інші союзники ослабнуть.

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті