ХАМАС подякувало путіну за позицію щодо "сіоністської агресії"

Рух ХАМАС у ніч на 14 жовтня у своєму Telegram-каналі подякував путіну за виступ із заявою на підтримку Палестини. Про це повідомляє The Insider.

"Ми в Ісламському русі опору (ХАМАС) цінуємо позицію президента Росії Володимира Путіна щодо триваючої сіоністської агресії проти нашого народу і його неприйняття облоги Гази, припинення поставок гуманітарної допомоги з неї та нападу на цивільне населення там", - ідеться в заяві ХАМАС.

ХАМАС підтвердило, що вітає "невпинні зусилля Росії, спрямовані на припинення варварської, систематичної сіоністської агресії проти палестинського народу в секторі Газа".

Напередодні gутін на засіданні Ради країн глав держав СНД у Бішкеку заявив, що палестино-ізралійський конфлікт потрібно вирішити мирними переговорами з метою "створення незалежної палестинської держави зі столицею у Східному Єрусалимі".

Російський диктатор заявив, що росія може стати посередником у переговорах. Він також назвав "неприйнятним", що проти сектора Газа хочуть вжити заходів, "як під час блокади Ленінграда".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
22.04.2025
08:29

Альтернативи американській зброї, неонацистські союзники Путіна і авторитарний Зеленський. Західні медіа про Україну

“Наразі Patriot залишаються незамінними для протиповітряної оборони Європи. Пройдуть роки, перш ніж у неї з’явиться власний захисний щит із системою SAMP/T”
Країна
21.04.2025
12:03

«Хочу багато грошей, щоб викупити Росію і закінчити війну». Про це зараз мріють наші діти…»

Є в мене таке гасло: Навіть якщо ти знаєш, що завтра кінець Світу  -  обов'язково саджай  сьогодні дерево.
Донбас
20.04.2025
18:31

І все кругом «бесхозное» і все кругом моє: Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня у ЗМІ окупованого Донбасу розповідали, як правильно поділити вкрадене українське майно, і переконували місцевих мешканців, що щойно найласіші шматочки стануть «федеральною» власністю, їхнє життя остаточно налагодиться......
Всі статті