Більше половини українських біженців у Британії вже знайшли роботу

За даними дослідження Управління національної статистики Великої Британії (ONS), серед українців, які втекли від війни та в'їхали в країну за гуманітарними програмами, значно зріс відсоток тих, хто тут знайшов роботу, порівняно з червнем цього року. Про це повідомляє Бі-бі-сі.

Згідно з опитуванням, більше половини українців, які приїхали до Британії в рамках гуманітарних візових програм, повідомили у листопаді, що працюють. У червні таких було менше ніж 20%.

Також зросла кількість респондентів, які заявили, що можуть спілкуватися англійською "більш-менш достатньою мірою або на більшість тем".

Проте, згідно з опитуванням, головна проблема з працевлаштуванням - те, що знань англійської не вистачає для виконання службових обов'язків. Про це повідомили понад половину опитаних.

Відсоток опитаних, які сказали, що у них "достатньо грошей, щоб прогодувати себе та своїх утриманців протягом наступних трьох місяців", також збільшився з 37% до 60%.

Водночас результати показали, що половина опитаних повідомила про труднощі при влаштуванні на роботу у Великій Британії, приблизно стільки ж мали проблеми з приватною орендою житла.

Більшість респондентів, що працюють, сказали, що вони не працюють у тому ж секторі, що і в Україні.

Половина опитаних заявила, що залишиться у Великій Британії щонайменше ще на три роки.

Управління національної статистики Великобританії попередило, що ця статистика перебуває на стадії тестування і тому не є офіційною.

У березні 2022 року уряд Великобританії запустив дві візові програми для українців, які рятуються від війни, нагадує ONS.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті