"А ось він": Білорусь "показала" російський літак А-50 як непошкоджений

Міністерство з податків і зборів Білорусі оприлюднило відео, на якому російський літак А-50 рухається в темряві по засніженій бетонній поверхні. У коментарі до відео в Telegram-каналі відомства стверджується, що це той самий літак і він перебуває в Мачулищах, - пише "Радіо Свобода".

«Ви чули виття борців? «Підірвали, спалили». Винищувачі, ось А-50! Прямо в Мачулищах. Живий і здоровий», – йдеться в підписі.

Водночас користувачі у мережі звертають увагу на те, що літак рухається по поверхні аеродрому, а не злітає, у повній темряві, і що його знімають лише знизу, а пошкодження від нападу можна побачити лише зверху. Не виключено, що кадри могли бути зроблені раніше, до ймовірного нападу, зазначають користувачі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що білоруські партизани атакували дронами російський літак радіолокаційного виявлення. Також з'явилися перші супутникові знімки аеродрому "Мачулищі" у Білорусі, на якому відбулася атака на літак А-50.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
02.04.2025
14:44

«Медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився?». Російські ЗМІ про Україну 

"Все, «медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився? Чи гнів Трампа знову «швидко розсіється» - і ми продовжимо ці, вочевидь, безперспективні переговори?"
Країна
01.04.2025
10:09

К.Матвієнко про погрози Трампа і готовність РФ до миру: Це чистої води садизм

Ми є свідками агонії Росії. Коли росіяни йдуть на такі речі, це означає, що в них немає бачення на найближчий історичний період і тому вони просто мстяться та намагаються максимально нагадити Україні, поки вони не відійшли у небуття.
Донецьк Світ
30.03.2025
19:12

У Підмосков'ї заговорили «західно-українською» мовою і «побудували» Львів. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін долучився до зйомок пропагандистського серіалу про шахтарів Донбасу. Він особисто побував на підмосковному знімальному майданчику проєкту з робочою назвою «Порода», де ознайомився з декораціями умовної...
Всі статті