Росія збирається побудувати в Білорусі завод з виробництва безпілотників

Росія пропонує побудувати у Білорусі завод із виробництва безпілотних авіаційних систем із потужністю до 100 тисяч одиниць щорічно. Про це було заявлено під час візиту самопроголошеного президенту Білорусі Олександра Лукашенка виставки новітніх російських безпілотників, повідомляє БЕЛТА.

"Мова йде про створення виробництва всіх ключових компонентів. Це, звісно, ​​питання забезпечення суверенітету. Дуже важливо, щоб у Білорусі були власні виробництва, які б робили не лише економіку, а й сферу безпеки країни по-справжньому суверенними. Йдеться про те, щоб використовувати технологічні напрацювання та рішення, які є в Росії", - сказав журналістам заступник керівника Адміністрації Президента РФ Максим Орєшкін.

За його словами, завод може бути побудований протягом одного року.

Лукашенко підтримав ідею розвитку безпілотних систем у Білорусі.

"Це ми вивчимо принципово. Для нас це дуже велика перспектива", - заявив він.

Як повідомлялося раніше, Лукашенко заявив, що "Орєшник" з дня на день розмістять у Білорусі.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
23.04.2025
14:45

«Точкою, до якої мають бути досягнуті важливі домовленості, має стати 9 травня». Російські ЗМІ про Україну

Якщо США все ж таки відмовляться від посередницьких зусиль із врегулювання українського конфлікту, це стане публічною поразкою Трампа, який ще під час передвиборчої програми обіцяв покінчити з конфліктом.
Світ
22.04.2025
08:29

Альтернативи американській зброї, неонацистські союзники Путіна і авторитарний Зеленський. Західні медіа про Україну

“Наразі Patriot залишаються незамінними для протиповітряної оборони Європи. Пройдуть роки, перш ніж у неї з’явиться власний захисний щит із системою SAMP/T”
Країна
21.04.2025
12:03

«Хочу багато грошей, щоб викупити Росію і закінчити війну». Про це зараз мріють наші діти…»

Є в мене таке гасло: Навіть якщо ти знаєш, що завтра кінець Світу  -  обов'язково саджай  сьогодні дерево.
Всі статті