У Кривому Розі від російського удару загинуло 19 людей, 9 із яких – діти. Ще 68 людей постраждало

"Трагічні вечір і ніч. Черговий кривавий злочин скоїла країна-терорист. Ракетна та масована шахедна атаки по житлових кварталах та дитячих майданчиках. Орки вбили 19 людей. 9 із них – діти. Цьому ніколи не може бути прощення! Вічна пам'ять... Внаслідок терористичних атак постраждали 68 людей - від тримісячної дитини до людей похилого віку", - повідомив у Телеграм вранці 5 квітня начальник Криворізької МВА Олександр Вілкул.

За його словами, 40 людей зараз перебувають у лікарнях (двоє дітей 5-ти та 8 років були доставлені до Дніпра до лікарні ім. Мечнікова у вкрай тяжкому стані), із постраждалих у наших лікарнях 17 - у тяжкому стані, у тому числі 2 дітей. Лікарі борються за їхнє життя і надають всю необхідну допомогу.

"Постраждали 34 багатоквартирні будинки, 6 навчальних закладів, магазини, об'єкти бізнесу та інфраструктури, автомобілі, зруйнований приватний будинок. Пошкоджень дуже багато – дані ще уточнюються. Усю ніч тривала ліквідація наслідків. Було задіяно всі оперативні та комунальні служби. Пожежі, що виникли, були загашені. До 02:45 аварійно-рятувальна операція була завершена, але комунальники продовжували працювати всю ніч. До 06:00 вдалося відновити рух трамваїв на "Дружбу". У деяких будинках немає електро- та газопостачання – ведуться відновлювальні роботи", - повідомив Вілкул.

Він підкреслив, що одразу було розгорнуто Штаби допомоги людям - і місці ракетної атаки, і місці шахедної. Вони працювали вночі і працюватимуть вдень стільки, скільки буде потрібно. Там видають необхідні будівельні матеріали (ОСБ, плівку, рейки та інші), приймають заяви на матеріальну допомогу від міста. Ніхто не залишиться з бідою віч-на-віч, допомога буде надана всім.

Щодо інших подій. Незважаючи на всі труднощі у Кривому Розі усі служби, комунальний транспорт, лікарні та соціальні установи - працюють.

Як повідомлялося, Росія вдарила по Кривому Рогу ракетою з касетною частиною, щоби вбити велику кількість людей.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
27.04.2025
15:30

Жіноче обличчя пропаганди «русского мира»: журналісти-хамелеони і молитви за «визволителів». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу для пропаганди «русского мира» вирішили звернутися до, без перебільшення, сильної жінки. Фізично сильної... «Офіційний» сайт «ДНР» взяв інтерв'ю у Мар'яни Наумової - чотириразової чемпіонки світу з...
Світ
23.04.2025
14:45

«Точкою, до якої мають бути досягнуті важливі домовленості, має стати 9 травня». Російські ЗМІ про Україну

Якщо США все ж таки відмовляться від посередницьких зусиль із врегулювання українського конфлікту, це стане публічною поразкою Трампа, який ще під час передвиборчої програми обіцяв покінчити з конфліктом.
Світ
22.04.2025
08:29

Альтернативи американській зброї, неонацистські союзники Путіна і авторитарний Зеленський. Західні медіа про Україну

“Наразі Patriot залишаються незамінними для протиповітряної оборони Європи. Пройдуть роки, перш ніж у неї з’явиться власний захисний щит із системою SAMP/T”
Всі статті