Три альтернативні версії удару безпілотника по Кремлю

Враховуючи, що офіційний Київ уже заявив про непричетність України до нічної атаки на Кремль, то пропоную розглянути альтернативні версії того, що сталося.

По-перше, це може бути провокація Кремля, яка розрахована на те, щоб вплинути на іноземних партнерів України. Атака на адміністративну будівлю в Москві може використовуватися як аргумент не постачати Україні зброю великої дальності. Крім того, таким чином Кремль може намагатися виправдовувати свої раніше скоєні теракти так і майбутні.

Другий варіант, який не можна виключати, це диверсія з боку нелояльних до влади росіян. Чим слабше ставатиме влада в Росії, тим більше незадоволених все голосніше заявлятимуть про себе. Найрадикальніші з них можуть це робити за допомогою силових акцій, у тому числі подібних. Тому не виключено, що горіти в Росії з ініціативи місцевих жителів будуть не лише військкомати, а й інші структури, які становлять владу.

Третій варіант нічних подій – це атака на авторитет Путіна з боку однієї з так званих «веж Кремля». Про те, що серед російських політичних еліт є групи, які незадоволені Путіним і із задоволенням забрали б владу в свої руки, відомо давно. І такими діями як фізична атака Кремлівської площі вони провокують Путіна на реакцію і водночас показують, що «цар» не такий уже й всесильний. Тут слід розуміти, що, з одного боку, Путін не може чимось здивувати, хіба що дати команду завдати масового ракетного удару територією України, зокрема столичними адміністративними будівлями. Але ж українців такими актами агресії з боку Кремля вже не здивувати. Також подібний терор ніяк не впливає на ситуацію на фронті. Тому навіть незважаючи на можливі жертви серед населення, глобально така відповідь Кремля жодних суттєвих преференцій окупантам не принесе. У разі відсутності подібних дій у зв'язку з їхньою неефективністю, Кремль знову виглядатиме слабким в очах власного населення, а обмежиться їм доведеться лише твітами Медведєва про «необхідність ядерного удару», як це було після ситуації з Кримським мостом.

Загалом, у цій ситуації, для громадян України рекомендація може бути лише одна: не ігноруйте сигналу тривоги і донайте на ЗСУ!

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті