ЗСУ наскрізь прострілюють Бахмут, позбавляючи "вагнерівців" можливості просунутися - британська розвідка

За інформацією управління розвідки міноборони Британії, місто Бахмут, за яке вже багато місяців йдуть кровопролитні бої, перетворилося на свого роду "зону смерті", що робить вкрай проблематичним для найманців із групи "Вагнер" завдання просунутися в ньому дещо далі. Про це повідомляє Бі-бі-сі.

У своєму щоденному зведенні про хід російсько-української війни розвідка повідомляє, що за останні чотири дні російські найманці змогли взяти під контроль більшу частину східного Бахмута, тоді як збройні сили України міцно утримують захід міста, розділеного річкою Бахмутка. Після того, як українці знищили головні мости через цю річку, лінія фронту почала проходити нею, йдеться у зведенні.

"Оскільки українські підрозділи мають можливість вести вогонь із укріплених будівель на захід від річки, цей район перетворився на "зону смерті", що, ймовірно, створює надзвичайно великі проблеми для сил "Вагнера", які намагаються штурмувати "в лоб" у західному напрямі", - пишуть аналітики британської розвідки.

У той же час вони зазначають, що українські сили та їх маршрути постачання в західному напрямку залишаються вразливими для спроб росіян охопити захисників міста з північного і південного флангів.

У свою чергу американський Інститут вивчення війни (ISW) у своєму останньому звіті про перебіг бойових дій повідомляє, що російські сили просунулися на нові позиції у північно-західній частині Бахмута за 800 метрів від Артемівського заводу з обробки металів (АЗОМ). При цьому російські джерела стверджують, що бойовики Вагнера вже зайшли безпосередньо на територію АЗОМ, зазначають аналітики.

В ISW також вважають, що лобові атаки на це підприємство, ймовірно, коштуватимуть "Вагнеру" дуже дорого.

Як повідомлялося, Москва витрачає десятки мільйонів доларів на прикордонні оборонні лінії, які ніколи не стануть у нагоді.

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті