Зеленський та прем'єр-міністр Північної Македонії підписали спільну декларацію про підтримку вступу України в НАТО

Прем'єр-міністр Республіки Північна Македонія та Президент України під час зустрічі в Тирані 28 лютого 2024 року ухвалили декларацію, у якій йдеться про підтримку  запрошення Україні приєднатися до Альянсу, коли будуть виконані відповідні умови. Про це повідомляється на офіційному сайті голови держави 28 лютого.

У декларація, зокрема, йдеться, що країни підтвердили відданість зміцненню спільних зусиль для забезпечення подальшого прогресу на шляху імплементації стандартів ЄС та НАТО, а також набуття членства України у Європейському Союзі та Північноатлантичному альянсі.

Крім того, підтвердили взаємну підтримку у процесі переговорів про вступ України та Північної Македонії до Європейського Союзу.

Також наголосили на підтримці сильних рішень майбутнього саміту НАТО 2024 року у Вашингтоні, округ Колумбія, які наблизять Україну до НАТО.

"Визнали, що Північна Македонія підтримує запрошення Україні приєднатися до Альянсу, коли будуть виконані відповідні умови", - йдеться у повідомленні ОПУ.

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський на полях саміту "Україна – Південно-Східна Європа", що відбувся в столиці Албанії 28 лютого, провів декілька зустрічей з главами країн. 

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті