Зеленському довіряють 59% громадян — опитування КМІС

Президенту України Володимиру Зеленському довіряє 59% населення держави. Цей показник не змінився із травня цього року. Про це свідчать дані опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

Разом з цим, кількість людей, яка не довіряє президенту, зросла на 1%: у травні свою недовіру Зеленському висловлювали 36% респондентів, а у вересні їхня кількість зросла до 37%. Водночас частка тих, хто не зміг відповісти на питання, зменшилася: показник 5% у травні впав до 3% у вересні.

У КМІС зазначають, що на початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну рівень довіри до Зеленського в українському суспільстві сягав 90%, однак до кінця грудня 2023 року цей показник знизився до 77%, а в лютому 2024 року — до 64%.

У регіональному розрізі найбільше Зеленському довіряють у центральних областях — там таких 62%. Також тут найменша кількість тих, хто не довіряє чинному главі держави — 35%. Найменше президенту довіряють на сході — там таких 51%. Тут же до Зеленського і найвищий рівень недовіри — 45%.

Водночас на заході та півдні України показники майже однакові: 58% і 59% відповідно довіряють Зеленському, а 38% населення — ні.

Опитування проводили упродовж 20 вересня — 3 жовтня методом телефонних інтерв’ю (CATI) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів у всіх регіонах України, які підконтрольні її уряду. В опитування взяли участь 2004 респонденти віком від 18 років. Статистична похибка не перевищувала 2,9%.

Як повідомлялося, майже половина українців вважає телемарафон неактуальним. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
21.04.2025
12:03

«Хочу багато грошей, щоб викупити Росію і закінчити війну». Про це зараз мріють наші діти…»

Є в мене таке гасло: Навіть якщо ти знаєш, що завтра кінець Світу  -  обов'язково саджай  сьогодні дерево.
Донбас
20.04.2025
18:31

І все кругом «бесхозное» і все кругом моє: Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня у ЗМІ окупованого Донбасу розповідали, як правильно поділити вкрадене українське майно, і переконували місцевих мешканців, що щойно найласіші шматочки стануть «федеральною» власністю, їхнє життя остаточно налагодиться......
Країна
19.04.2025
09:49

Пастор Сергій Косяк: Я почав плакати і запитав у Бога: Чому така соціальна несправедливість у нашій країні?

Перший будинок милосердя був відкритий за їхньою особистою ініціативою у 2020 році – вони продали своє майно, купили невеликий будиночок у тому селищі й відкрили перший прихисток для 15 самотніх літніх людей.
Всі статті