Затримано сина посадовця Вінницького ТЦК: за 20 тисяч доларів обіцяв військовозобов'язними чоловікам виїзд за кордон

Державне бюро розслідувань (ДБР) затримало сина посадовця Вінницького комісаріату, який вимагав з "клієнта" $20 тисяч за оформлення виїзду за кордон. Про це повідомили в Телеграм-каналі відомства 18 червня.

"Працівники ДБР затримали сина начальника одного із відділень Вінницького об’єднаного міського Територіального центру комплектування та соціальної підтримки, який обіцяв за гроші місцевому мешканцю "зробити" пакет документів для виїзду за кордон. Чоловік запевняв, що за $20 тисяч його батько підготує документи, які дозволять уникнути мобілізації та виїхати з України", - йдеться в повідомленні.

За оперативними даними, син посадовця пропонував й іншим особам подібну "допомогу". Зокрема, під час обшуків у нього виявлено та вилучено пусті повістки, більше десятка копій паспортів чоловіків призовного віку, готівку у різній валюті.

ДБР затримало сина посадовця 14 червня під час передачі $15 тисяч. Раніше він вже встиг отримати від "клієнта" $5 тисяч.

"Були проведені обшуки за місцем проживання та роботи фігуранта та його батька", - пише також ДБР.

Раніше повідомлялось, що одеський воєнком незаконно збагатився на понад 14 млн гривень.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті