У Трампа прокоментували пропозицію Путіна щодо "перемир’я" на День перемоги

Речниця Білого дому Керолайн Левітт у відповідь на пропозицію очільника РФ Путіна про «перемир’я» на День перемоги наголосила, що президент США Дональд Трамп хоче повного припинення вогню. Про це повідомляє Громадське.

«Наскільки я розумію, Володимир Путін сьогодні запропонував тимчасове припинення вогню. Президент чітко дав зрозуміти, що прагне повного припинення вогню, щоб зупинити вбивства, припинити кровопролиття. Він, як і раніше, оптимістично налаштований щодо укладення угоди», — заявила Левітт.

Разом із цим вона додала, що Трамп «дедалі більше розчаровується в Україні та Росії», а для того, щоб обидві держави вийшли з кризи, вони повинні почати переговори.

Нагадаємо, замість безумовного припинення вогню Путін з нагоди Дня перемоги оголосив триденне перемир'я. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Донбас
27.04.2025
15:30

Жіноче обличчя пропаганди «русского мира»: журналісти-хамелеони і молитви за «визволителів». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу для пропаганди «русского мира» вирішили звернутися до, без перебільшення, сильної жінки. Фізично сильної... «Офіційний» сайт «ДНР» взяв інтерв'ю у Мар'яни Наумової - чотириразової чемпіонки світу з...
Світ
23.04.2025
14:45

«Точкою, до якої мають бути досягнуті важливі домовленості, має стати 9 травня». Російські ЗМІ про Україну

Якщо США все ж таки відмовляться від посередницьких зусиль із врегулювання українського конфлікту, це стане публічною поразкою Трампа, який ще під час передвиборчої програми обіцяв покінчити з конфліктом.
Всі статті