Засуджені за українським законодавством колаборанти зі Старобільська намагаються оскаржувати рішення суду

Колаборанти з окупованого Старобільська, засуджені за українським законодавством заочно, намагаються оскаржувати рішення суду - нещодавно апеляційну скаргу на вирок Синельниківського міськрайонного суду подала "начальниця відділу землекористування адміністрації Старобільського району "ЛНР" Ірина Халявкіна. Про це пише Телеграм-канал "Старобільськ life" 14 серпня.

"Деякі особи з Луганщини, які працюють на росіян та вже отримали вирок за колабораційну діяльність, намагаються оскаржувати рішення суду. Наприклад, Ірина Халявкіна, яку раніше визнали винною за ч.5ст.111-1 КК України та засудили 10 років позбавлення волі, подала апеляційну скаргу на вирок Синельниківського міськрайонного суду", - сказано в повідмленні.  

Уточнюється, що раніше апеляційну скаргу на вирок суду подавав Олександр Кельш, проте програв процес близько року тому.  "Рівненський апеляційний суд, перевіривши вирок в межах апеляційної скарги та заслухавши доводи прокурора, рішення суду першої інстанції залишив без змін, а апеляційну скаргу захисника - без задоволення", - йдеться в повідомленні Рівненської обласної прокуратури.

Раніше "ОстроВ" повідомляв, що до 10 років позбавлення волі засуджено колаборантку Халявкіну зі Старобільська.

Статті

Країна
13.09.2024
16:15

Зростання цін та гривня: спокій зі знаком питання

Зберігши свою облікову ставку на рівні 13%, Національний банк України сигналізував: до кінця року різкого зростання цін у країні не очікується. А отже, і обвалу гривні.
Країна
12.09.2024
16:21

Україна нарощує виробництво дронів: проблеми та виклики

73% опитаних виробників сектору ОПК не бачать жодних кроків від держави щодо покращення умов ведення оборонного бізнесу в Україні.
Світ
11.09.2024
19:13

Про далекобійні ракети, сучасні винищувачі, дипломатію і трибунал над Путіним і Лавровим. Огляд західних медіа

Західні союзники спочатку опираються закликам надати більш сучасне обладнання, тільки щоб погодитися на багато місяців пізніше. Такий перервний потік давав українським військовим менше часу на інтеграцію складного і потужного озброєння, залишивши...
Всі статті