Замість допомоги від "великої росії" Хуснуллін порадив ватажкам "ЛНР" "максимально задіяти потенціал місцевих виробників"

Вирішувати проблеми окупованих територій Луганської області, частина з яких занепадала ще з 2014 року, а частина практично зруйнована після 2022 року, російська влада порадила "максимальним залученням потенціалу місцевих виробників". Про це заявив віцепрем'єр РФ Марат Хуснуллін за підсумками наради з ватажком "ЛНР" Леонідом Пасічником 2 червня, написав Хуснуллін у Телеграм.

"Тут одне з пріоритетних завдань - максимально задіяти потенціал місцевих виробників", - сказав Хуснуллін. 

У такий спосіб він відповів на пропозицію луганських колаборантів на прохання реалізовувати спільні з російською владою заходи, пов'язані з економікою і перезапуском луганських підприємств, ремонтом доріг, об'єктів соціальної сфери, розвитком ЖКГ і роботою банківського сектора, пише очільник Луганської ОВА Артем Лисогор. 

Водночас раніше, як писав "ОстроВ", "мер" окупованої з 2014 року Кадіївки Сергій Жевлаков на відео визнавав, що ремонт доріг і водогонів у місті неможливий ще мінімум ще кілька років через повну відсутність грошей на нього.

«Суми потрібні мільярдні», - так колаборант охарактеризував потребу окупованого міста в коштах на ремонт доріг. І визнав, що ні в державному (тобто, за його версією, російському), ні в місцевому бюджетах таких сум немає.

Схожа картина спостерігається і в інших населених пунктах Луганщини, де з 2014 року всі сфери тільки занепадали. У тій частині області, де велися бойові дії після повномасштабного вторгнення, ситуація ще гірша через сильні руйнування. А вціліла інфраструктура "тихоокупованих" північних районів області - Марківська, Міловська, Новопсковська, Старобільська та інші громади - побудована Україною за останні роки.

Раніше повідомлялося, що в "ЛНР" шукають нові механізми «вичавлювання» податків: Пасічник створив спеціальний штаб.

Раніше також повідомлялося, що російський віцепрем'єр "обнадіяв" жителів окупованої України: якщо розвиватимуться в 3 рази швидше, до 2030 року досягнуть середньоросійських показників.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті