Західні оборонні компанії зацікавлені у виробництві зброї в Україні, але лише після війни – Reuters

Західні оборонні компанії зацікавлені у виробництві зброї в Україні, але лише після війни. Про це повідомили керівники компаній, з якими Reuters поспілкувався на Паризькому авіашоу, пише видання 22 червня.

"Західні оборонні компанії зацікавлені у виробництві зброї в Україні – але тільки після війни, за словами півдюжини керівників, з якими Reuters зв'язався на Паризькому авіасалоні", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що Україна відчайдушно намагається збільшити свій арсенал зброї, від безпілотників і боєприпасів до танків, оскільки вона бореться за те, щоб відбити вторгнення росії. Вона також прагне збільшити кількість робочих місць і стабілізувати економіку, зруйновану війною.

"У понеділок заступник міністра оборони України повідомив агентству Reuters, що Київ веде переговори з оборонними компаніями Німеччини, Франції, Італії та Східної Європи щодо потенційного виробництва зброї в Україні", – сказано в повідомленні видання.

Підкреслюється, що при цьому керівники компаній на найбільшій у світі зустрічі представників аерокосмічної галузі заявили, що наразі існує занадто великий ризик.

"Ви просто повинні думати ширше, про стан ситуації ...і про ризик, пов'язаний з цим спільним виробництвом", – сказав Грег Ульмер, який очолює авіаційний бізнес американського оборонного гіганта Lockheed Martin (LMT.N) і не знав про будь-які прямі дискусії з Україною щодо спільного виробництва.

Представники двох великих оборонних компаній підтвердили, що чули про українську ініціативу, а один з них додав, що його компанія готова підписати лист про наміри обговорити промислове партнерство в Україні після закінчення бойових дій.

"Але жоден з опитаних не висловив зацікавленості в прямому інвестуванні, поки триває війна, оскільки безпека є головним питанням", – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що посли країн G7 заявили, що подвоюють зусилля, щоб позбавити РФ компонентів для виробництва ракет.

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті