Загальна кількість учнів у школах Донеччини з початку повномасштабного вторгнення РФ скоротилася майже на 50% - ОВА

Загальна кількість учнів у школах Донеччини з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну скоротилася майже на 50% - зі 168 тис. до 88,6 тис. осіб. Про це сказала на брифінгу директорка департаменту освіти і науки Донецької ОВА Тетяна Сідашева, - повідомляє Укрінформ.

«В цьому навчальному році 88,6 тис. учнів здобували освіту у школах Донецької області. Якщо ми будемо говорити про контингент учнів, який був у регіоні до початку повномасштабного вторгнення, то у 2021/22 навчальному році здобували освіту 168 тис. учнів. Тобто ви самі можете перерахувати, що зараз у нас цей контингент складає фактично на 50% менше», - сказала Сідашева.

Вона також зазначила, що за цей 2023/24 навчальний рік кількість учнів у школах Донецької області скоротилася на 4 тис. осіб.

«Якщо ми будемо говорити про те, наскільки за рік скоротилася кількість учнів, то фактично на початок цього навчального року було зареєстровано трошки більше 92 тис. учнів. Тобто на 4 тис. зменшився цей контингент», - додала директорка департаменту.

Вона пояснила, що батьки учнів виїжджали з області і знаходили заклади освіти на безпечних територіях, тобто діти евакуювалися разом зі своїми родинами. Вони змінювали дистанційне навчання у школах Донеччини та йшли у школи за місцем свого тимчасового проживання, які працюють у звичайному режимі.

Як повідомлялося, в Донецькій області російські війська з грудня 2023 року посилили обстріли населених пунктів, тому було вирішено продовжити обов’язкову евакуацію населення.

На території Донеччини наразі залишаються близько 472 тис. мешканців. Від початку повномасштабного вторгнення РФ у безпечні регіони з Донецької області евакуйовано понад 1 млн 415 тис. людей, з них понад 168,77 тис. дітей.

Як повідомлялося, на Донеччині з початку війни 32 працівники освіти стали жертвами ворожих обстрілів, ще 6 педагогів загинули на фронті у лавах ЗСУ.

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті