З окупованого Луганська повідомили про смерть колаборанта Олександра Краснопьорова

В окупованому Луганську повідомили про смерть 61-річного Олександра Краснопьорова, який з 2014 року вів  "політичну" і "громадську" діяльність на боці терористів "ЛНР". Про це повідомив пропагандист із Луганська Гліб Бобров. 

"Пішов із життя Олександр Краснопьоров. Це сталося вчора", - написав Бобров. 

Він також повідомив деякі деталі біографії Краснопьорова.

"Ми з ним працювали буквально напарниками всю другу половину "святих дев'яностих" - два заступники директора. Він вирішував питання із силовиками, бандитами, комерсантами і всілякі нестандартні питання, на кшталт отримання ліцензій у Києві, я ж - із держадміністрацією, залізницею і виробничими ділянками. Потім він пішов у вільне плавання і наші шляхи розійшлися. У 2014 він повернувся до Луганська, спробував налагодити мости між рідною йому Абхазією і ЛНР, став громадським представником ЛНР у республіці Абхазія. Брав участь у створенні павільйону Абхазії на виставці досягнень народного господарства, що відбулася в Луганську у вересні 2016 року", - повідомив пропагандист.

Як пише сайт "Миротворець", Краснопьоров був членом терористичної організації "ЛНР", "помічником депутата народної ради "ЛНР", так званим "громадським представником "ЛНР" у Республіці Абхазія". На "праймеріз ЛНР" у 2016 році видавав себе за спостерігача з Абхазії.

Водночас у 2010 році Краснопьоров висувався кандидатом у депутати Луганської міськради від "Української платформи". З грудня 2010 до серпня 2014 року працював директором ТОВ "Матадор" (автопослуги). 

Раніше з посиланням на Артема Лисогора повідомлялося про зникнення окупаційного мера Луганська Маноліса Пілавова "Або заарештували, або ліквідували".

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті