"Або заарештували, або ліквідували": Лисогор розповів про зникнення окупаційного мера Луганська Маноліса Пілавова

Луганський "топ-колаборант" Маноліс Пілавов, який очолював окупований обласний центр з 2014 року, зник близько року тому й про його долю досі нічого не відомо. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор в інтерв'ю "ОстроВу", опублікованому 12 червня.

"Ми пам’ятаємо, чим врешті-решт завершують всі функціонери "ЛНР", які йшли на вагому співпрацю з ворогом, обіймали "посади" й очолювали певні органи. Причому не важливо, звідки їх "наздогнала доля" - від українських підрозділів або від їхніх російських кураторів. Тут далеко ходити не треба, останній приклад - Маноліс Пілавов, який з 2014 року був незмінним окупаційним «мером» Луганська і який минулого року просто зник. І ніхто тепер не знає, де він", - сказав Лисогор.

На питання, що саме сталось з Пілавовим, Лисогор відповів: "Я думаю, щось, напевно, таке цікаве трапилось... Або заарештували, або ліквідували. Загалом рік вже як зник - і немає жодної інформації... Думаю, у правоохоронців і у розвідувальних підрозділів вона є. А у нас немає".

Одне з останніх відео з окупаційних ресурсів, де Маноліс Пілавов фігурував у якості "мера" Луганська, датоване 2 серпня 2023 року. На окупаційних ресурсах жодна інформація про його зникнення й подальшу долю відсутня.

Раніше повідомлялось, що до 15 років засуджено суддю-колаборанта Кудрявцева зі Старобільська, якого окупати хотіли "підсунути" Україні під час обміну.

Статті

Світ
08.01.2025
12:40

«Напевно, Путін вибирає якісь позиції». Російські ЗМІ про Україну

З боку України будуть досить великі наступальні дії, але, швидше за все, не стратегічного плану, а оперативно-тактичного.
Донецьк
07.01.2025
14:44

Чому нерухомість в Донецьку така дорога

По-перше, високі ціни на житло зумовлені високими зарплатами. Зрозуміло, це не стосується середньостатистичного донеччанина, зарплата якого коливається від 30 до 60 тисяч рублів.
Країна
06.01.2025
12:00

2025: відновлення відкладається

Вище стелі не стрибнеш. А можливості української економіки в умовах війни її якраз досягли. Тому наступного року і наш Кабмін, і Єврокомісія, і Міжнародний валютний фонд – усі очікують уповільнення зростання валового внутрішнього продукту (ВВП)...
Всі статті