З комуністичними поглядами: росіяни призначили нового "міністра освіти" окупованої Херсонщини

Рашисти призначили кримчанку Євгенію Дємєнтьєву на посаду "міністра освіти" на окупованій території Херсонської області. Про це повідомляє Центр національного спротиву 24 жовтня.

"Так, особою яка буде відповідати за промивку мізків українським дітям буде євгєнія дємєнтьєва родом з Криму. Колаборантка отримала освіту у москві й має комуністичні погляди", - зазначається у повідомленні.

У ЦНС додали, що зрадниця не приховує свої антигуманні цінності й по факту відповідатиме саме за налагодження системи пропаганди у регіоні, який росіяни довели до катастрофи. 

"Головною задачею окупаційних шкіл на ТОТ є саме знищення самоідентифікації українських дітей, тобто геноцид українців як нації", - підкреслили у Центрі.

Також у ЦНС нагадали, що попередник Дємєнтьєвої був заарештований росіянами за розкрадання коштів. 

Як повідомлялось раніше, на окупованій Донеччині росіяни розробили примітивну факультативну програму з вивчення української мови.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
02.04.2025
14:44

«Медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився?». Російські ЗМІ про Україну 

"Все, «медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився? Чи гнів Трампа знову «швидко розсіється» - і ми продовжимо ці, вочевидь, безперспективні переговори?"
Країна
01.04.2025
10:09

К.Матвієнко про погрози Трампа і готовність РФ до миру: Це чистої води садизм

Ми є свідками агонії Росії. Коли росіяни йдуть на такі речі, це означає, що в них немає бачення на найближчий історичний період і тому вони просто мстяться та намагаються максимально нагадити Україні, поки вони не відійшли у небуття.
Донецьк Світ
30.03.2025
19:12

У Підмосков'ї заговорили «західно-українською» мовою і «побудували» Львів. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін долучився до зйомок пропагандистського серіалу про шахтарів Донбасу. Він особисто побував на підмосковному знімальному майданчику проєкту з робочою назвою «Порода», де ознайомився з декораціями умовної...
Всі статті