Ворог здійснив масовану ракетну атаку по Запоріжжю

Вночі 22 березня ворог здійснив масовану ракетну атаку по Запоріжжю. Про це вранці повідомив у Телеграм начальник Запорізької ОВА Іван Федоров.

"Масована ракетна атака по Запоріжжю. Росіяни нанесли 12 ракетних ударів. Попередньо 7 будинків зруйновано, 35 -  пошкоджено. Є поранені, кількість постраждалих уточнюємо", - повідомив глава області.

Він уточнив, що ворог здійснив 327 ударів по населених пунктах області впродовж доби.

"4 авіаційні удари по Малій Токмачці, Роботиному, Левадному. 40 БПЛА атакували Гуляйполе, Левадне, Роботине, Малу Токмачку та Малинівку. 271 артудар завдано по території Оріхова, Гуляйполя, Вербового, Дорожнянки, Роботиного, Малинівки, Малої Токмачки, Новоандріївки, Левадного, Степногірську. Надійшло 26 повідомлень про руйнування житлових будинків та об'єктів інфраструктури", - констатував Федоров.

Як повідомлялося, російські терористи здійснили наймасштабнішу атаку на українську енергетику.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті