Влада розробляє алгоритм дій у разі евакуації населення з територій поблизу ЗАЕС

Влада розробляє алгоритм дій у разі евакуації населення з територій поблизу Запорізької АЕС - шляхи і способи евакуації, а також місця прийому евакуйованих. Про це повідомляє у Телеграм Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України 3 липня.

"Під головуванням віцепрем'єр-міністерки Ірини Верещук відбулося засідання Координаційного штабу з питань проведення обов'язкової евакуації населення в умовах воєнного стану... Учасники обговорили план дій центральних і місцевих органів виконавчої влади в разі аварії на Запорізькій АЕС", - ідеться в повідомленні Мінреінтеграції.

Як повідомляється, у засіданні взяли участь представники обласних військових адміністрацій, АТ "Укрзалізниця" та інші. Його учасники, зокрема, приділили особливу увагу "питанню евакуації цивільного населення в більш безпечні регіони. Насамперед - евакуації дітей, людей похилого віку та маломобільних осіб".

Представники ОВА відзвітували про підготовку до евакуації цивільного населення. Водночас представники приймаючих громад повідомили про готовність до прийому евакуйованих.

Зокрема, віцепрем'єрка доручила АТ "Укрзалізниця" та обласним військовим адміністраціям визначити оптимальні маршрути для евакуації.

"Ми на війні. Тому маємо бути готові до будь-якого розвитку подій. Наші дії мають бути чіткими і злагодженими", - наголосила Верещук.

Нагадаємо, у Зеленського закликали світ відреагувати на ризик російської провокації на ЗАЕС.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті