Військові на Донеччині врятували кобилу та передали її лісівникам Черкащини

Пораненого лоша з Донеччини прихистили та виходили лісівники на Черкащині. Кобилу лісівникам передали військові, які обороняли позиції неподалік Донецька. Про це повідомляє Донецька ОВА.

Як розповіли у ДП «Ліси України», у березні 2023 року поранена та налякана тварина сама прийшла до військових. «Ми були на ротації на Донеччині, був холодний, сирий березень. Навкруги пустка, і раптом ми побачили лоша, яке йде прямо до нас. Воно підійшло і дозволило себе вести», - розповідають військові.

Молода кобила була поранена і виснажена, з ранами від обстрілів, на одну ногу не ставала. Військові викликали ветеринара, аби підлікувати лоша.

Залишати тварину в зоні бойових дій було вкрай небезпечно. Шукаючи прихисток для лошати, військові звернулись до лісівників, які раніше вже допомагали цьому підрозділу. Лісівники без вагань погодились прийняти тварину. Так кобила потрапила на Черкащину, до Хлипнівського лісництва Звенигородської філії ДП «Ліси України».

Лісники назвали її Трояндочкою, бо Донецьк – це місто троянд. До лісництва вона потрапила в серпні 2023 року. Її остаточно вилікували та заспокоїли. Трояндочка виросла сильною та енергійною, подружилась з іншими кіньми Мальвіною та Графом. Цього року Трояндочці виповнилось три роки, вона полюбила своїх опікунів та обожнює тих, хто приходить її обіймати.

Статті

Країна
11.10.2024
13:38

Бюджет-2025: стеля можливостей

Соціальні виплати наступного року не підвищуватимуться (за винятком пенсій), воєнні витрати також залишаться на нинішньому рівні. Такими є головні особливості проєкту держбюджету-2025
Світ
10.10.2024
16:00

“Путін буде робити ставку на те, що зможе нав’язати мир на своїх умовах”. Огляд західних медіа

"Російські війська здобували територію в серпні та вересні темпами, небаченими з 2022 року, заявив Пасі Паройнен, аналітик Black Bird Group..."
Донецьк
09.10.2024
21:00

Остання фортеця вуглепрому на Донеччині. Чому люди залишаються працювати попри небезпеку

Шахтоуправління «Покровське» – єдине вугільне підприємство, яке зараз працює у Донецькій області. До війни кількість працівників тут складала близько 10 000 людей, а видобуток вугілля на рік – до 8 мільйонів тон.
Всі статті