ВАКС звільнив ексчиновника Міноборони Олександра Лієва з-під варти

Вищий антикорупційний суд ( ВАКС) звільнив з-під варти Олександра Лієва, колишнього керівника Департаменту військово-технічної політики Міністерства оборони, який фігурує у так званій справі Львівського арсеналу. Про це повідомляє ЛІГА 16 березня. 

Рішення ухвалив суддя Ярослав Шкодін, який з самого початку не хотів брати Лієва під варту – його заарештували тільки за рішенням Апеляційної палати ВАКС.

Розгляд клопотання адвокатів про звільнення з-під варти відбувався без присутності прокурора, тому що, як з'ясувалося під час засідання, Спеціалізована антикорупційна прокуратура більше не веде цю справу.

13 березня 2024 року в ній було змінено підслідність, матеріали по Лієву передали з Національного антикорупційного бюро до Головного слідчого управління Національної поліції.Достатніх доказів, щоб підозрювати Лієва за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу, на думку САП, немає.

"Якщо Спеціалізована антикорупційна прокуратура не бачить складу злочину, то як його може побачити суд", – сказав суддя Ярослав Шкодін, оголошуючи рішення.

Лієву обрали новий запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання.

Нагадаємо, ексдиректора департаменту Міноборони Лієва було взято під варту 12 лютого. 

Як повідомлялося, ексдиректор Департаменту Міноборони Олександр Лієв не пройшов тест на поліграфі, який організував сам. 

Статті

Країна
17.01.2025
17:00

Житлові програми для ВПО у 2025 році: субсидії, кредити, компенсації

Згідно з умовами цього проєкту, кредит на житло видається під 3% річних на термін до 30 років та з початковим внеском від 6% вартості. 
Країна
16.01.2025
17:00

Економіку тягнуть із «тіні»: що відбувається?

Красти мільярди гривень на фіктивних операціях з ПДВ – неможливо без співучасті податківців. На найвищому рівні. Залишатися при цьому безкарними неможливо без належного прикриття в силових органах...
Країна
15.01.2025
16:14

Михайло Гончар: Придністров'я, за задумом Кремля, має відіграти роль жертви "фашистських режимів" у Києві та Кишиневі

Російський газ постачався за певною двосторонньою угодою. Для Придністров'я він був практично безкоштовним, а борги вішалися на офіційний Кишинів. Таким чином, ще в 90-х був накопичений гігантський борг для Молдови, який пред'являвся на кілька...
Всі статті