В Україні створено онлайн-мапу медзакладів, де можна безкоштовно отримати психологічну і психіатричну допомогу

В Україні створено онлайн-мапу медзакладів, де можна безкоштовно отримати психологічну і психіатричну допомогу. Про це повідомляє Мінреінтеграції.

Проєкт має на меті забезпечити  доступ кожній людині до компетентної психосоціальної підтримки в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською.

На мапу нанесено усі медичні заклади, які мають договір із Національною службою здоров’я України (НСЗУ) про надання психологічної та спеціалізованої допомоги з ментального здоров’я. 

Загалом розміщено інформацію щодо 8201 лікаря у 3346 місцях по всій Україні, крім ТОТ і територій, де ведуться бойові дії.

Скористатися онлайн-мапою медзакладів можна за посиланням.  За допомогою фільтрів можна вибрати конкретний населений пункт, фах лікаря та вид допомоги.

Зокрема:

· первинну, якщо потрібний сімейний лікар, терапевт або педіатр, який надає психологічну допомогу;

· амбулаторну, якщо потрібна поліклініка, де є психолог, психіатр, психотерапевт;

· стаціонарну, якщо потрібний спеціалізований медзаклад, який надає стаціонарну психіатричну допомогу;  

· мобільну, якщо потрібна психіатрична допомога дорослим і дітям за місцем проживання.

Після застосування фільтрів на мапі з’являться медичні заклади, які відповідають внесеним критеріям. А також їхні адреси й телефони, за якими можна звернутися або записатися на прийом.

Мапу створено Національною службою здоров’я України разом із Координаційним центром з психічного здоров’я.

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті