В Україні створено онлайн-мапу медзакладів, де можна безкоштовно отримати психологічну і психіатричну допомогу

В Україні створено онлайн-мапу медзакладів, де можна безкоштовно отримати психологічну і психіатричну допомогу. Про це повідомляє Мінреінтеграції.

Проєкт має на меті забезпечити  доступ кожній людині до компетентної психосоціальної підтримки в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською.

На мапу нанесено усі медичні заклади, які мають договір із Національною службою здоров’я України (НСЗУ) про надання психологічної та спеціалізованої допомоги з ментального здоров’я. 

Загалом розміщено інформацію щодо 8201 лікаря у 3346 місцях по всій Україні, крім ТОТ і територій, де ведуться бойові дії.

Скористатися онлайн-мапою медзакладів можна за посиланням.  За допомогою фільтрів можна вибрати конкретний населений пункт, фах лікаря та вид допомоги.

Зокрема:

· первинну, якщо потрібний сімейний лікар, терапевт або педіатр, який надає психологічну допомогу;

· амбулаторну, якщо потрібна поліклініка, де є психолог, психіатр, психотерапевт;

· стаціонарну, якщо потрібний спеціалізований медзаклад, який надає стаціонарну психіатричну допомогу;  

· мобільну, якщо потрібна психіатрична допомога дорослим і дітям за місцем проживання.

Після застосування фільтрів на мапі з’являться медичні заклади, які відповідають внесеним критеріям. А також їхні адреси й телефони, за якими можна звернутися або записатися на прийом.

Мапу створено Національною службою здоров’я України разом із Координаційним центром з психічного здоров’я.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті