В Україні Національний театр оперети отримав права на показ мюзиклу "Чикаго"

Національна оперета України отримала ліцензію на показ мюзиклу "Чикаго". Про це повідомив голова Національної спілки театральних діячів, генеральний директор і художній керівник Національної оперети України Богдан Струтинський в етері на Радіо Культура.

"Ми підписали договір і отримали ліцензію на постанову мюзиклу «Чикаго». Для нас це дуже великий виклик, оскільки це дуже популярний світовий мюзикл", — сказав Струтинський.

Він також зазначив, що раніше їх відмовляли "в таких питаннях", мотивуючи тим, що український ринок є невеликим. Натомість зараз до України виникла цікавість.

"Світ відкриває Україну. Каже, що навіть не уявляв, наскільки ми відмінні від Росії і наскільки у нас високі культура та нація", — додав Струтинський.

Серед прем'єр та показів восени він також назвав такі вистави: "Сімейка Адамсів" — повернення очікується у вересні; "Баядера"; "Звуки музики" — заплановано на листопад; "Мати" — заплановано на листопад.

Струтинський також нагадав про те, що успішним є мюзикл "Тигролови" за романом Івана Багряного.

"Чикаго" (англ. Chicago) є одним із найвідоміших американських мюзиклів. Лібрето до нього написали Фред Ебб та Боб Фосс, а музику — Джон Кандер. У його основі — театральна п'єса Морін Даллас Воткінс "Чикаго" (1926), яка адаптувала у своєму творі огляди на кримінальні справи, що сталися в американському Чикаго протягом 1924 року. Виставу адаптували для Бродвею у 1975 році — саме тоді відбулася знаменита прем'єра, яка одразу ж була номінована на декілька премій "Тоні". І хоч тоді не отримала жодної, одразу стала популярною. У 2002 році "Чикаго" було екранізовано Робом Маршаллом, головні ролі зіграли Рене Зеллвегер, Кетрін Зета-Джонс та Річард Гір. Стрічка була номінована на "Оскар" у тринадцяти категоріях, в шести з них — перемогла.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті