У РФ заявили про старт "референдумів" про приєднання окупованих територій

Російські окупанти сьогодні починають проводити псевдореферендуми щодо приєднання до РФ захоплених територій "ДНР", "ЛНР", Херсонської та Запорізької областей.

Так зване голосування йтиме в РФ і на окупованих територіях 5 днів - з 23 по 27 вересня, у тому числі і вдома.

Російські ЗМІ повідомляють, що на Сахаліні вже розпочалося голосування.

У Запорізькій та Херсонській областях окупанти питання сформулювали так: "Чи підтримуєте ви вихід зі складу України, створення області як самостійної держави та входження до складу Росії?", а в "ДНР" та "ЛНР" - "Ви за входження до складу РФ на правах суб'єкта Федерації?".

Попередні підсумки голосування окупанти планують оприлюднити 27-28 вересня.

Раніше в ОБСЄ заявили, що "референдуми", організовані РФ на окупованих територіях, не матимуть юридичної сили.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті